Kalite Hedeflerimiz

Kalite, Çevre ve ISIG Politakamız

Raykom Elektrik Otomasyon San. VE Tic. Ltd. Şti. Kalite ve ISIG yönetim sistemini TS EN ISO 9001:2015, TS EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001 Standardizasyon gereklerine uygun olarak geliştirmek kararındadır.

Tüm faaliyetlerimizde amacımız, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetini ve güveni sürekli arttırmaktır.

Bu bağlamda Kalite, Çevre ve ISIG Politikamız;

- Firmamızda, potansiyel istekler de dahil olmak üzere, Yasal Mevzuatlar dahilinde müşterilerimizin isteklerini doğru şekilde belirlememizi ve yüksek kalite bilinciyle karşılamamızı garanti edecek güçlü bir koordinasyon sağlamak.

- Tüm faaliyetlerimizi “Sürekli Gelişim” felsefesiyle değerlendirmek ve geliştirmek.

- İş çevresi, çevresel değişiklikler ve çevreden kaynaklı risklerin göz önünde bulundurulmasını sağlamak.

- Enerji tüketiminde sürekli tasarruf ederek çevre kirliliğini azaltmak.

- Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ürün/hizmet kalitesini yükseltmek.

- Çalışanlarımızın motivasyonunu, iş güvenliği, çevre ve kalite bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlamak.

- Ekipman ve iş aracı seçiminde çevreye duyarlı ve iş sağlığı-iş güvenliğine uygun malzeme seçimini sağlamak.

- İş kazası riskini azaltacak şekilde ergonomik ve sağlıklı iş ortamları oluşturmak, Statik değerlere ve Mühendislik ilmine uygun hizmet vermek.

- Bütün çalışanların kalite geliştirme çalışmalarına katılımını sağlamak ve önerilerini değerlendirmek.

- Tüm faaliyetlerimizi optimum maliyetle, yüksek kalitede, Müşteri Talep ve Şartlarına uygun teknik yeterlilikte ve zamanında gerçekleştirmek.

- Müşteri Memnuniyetini arttırarak sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek.


Yönetimimiz, kalite yönetim sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağını Tedarikçi,Taşeron ve üçüncü kişilere taahhüt etmektedir. Çalışanlarımızın da ellerinden gelenin en iyisini yaparak, ortak başarımız için çalışacağına inancımız tamdır.

Size Ulaşalım